KONST / Litografier / Akvatint 17412106

nr 1741 2106

Carl Magnus

(f. 1943)

Akvatint, Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 31/100, daterad -78. Bildmått: 34x52 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 november 2025
kl 19:27:12

16/11 13:28:43 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 17 nov